esim-center.pl

Najlepsze tele centrum w sieci!

Laser Tag w Koszalinie

Laser Tag. Kojarzysz? To taka odmiana paintballa. Inaczej mówiąc jest to Laserowy Paintball. Z tą różnicą, że tutaj nie ma brudzących kulek z farbą, które powodują ból podczas uderzenia. Koniec z siniakami. Nie ma też mowy o nieuczciwej grze – jeśli zostaniesz trafiony, nie możesz wstać i strzelać dalej. Laser Tag opiera się na falach podczerwieni emitowanych z karabinu. Ponieważ mamy tutaj do czynienia z elektroniką, osoba, która zostanie postrzelona, odpada z gry – jej karabin straci możliwość strzelania. Broń odwzorowana jest na prawdziwych karabinach. Dlatego cała zabawa jest tak niezwykle realistyczna. Zasięg strzału z karabinu wynosi 300 m.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu rozrywką, skontaktuj się z Soldier-Fun. Soldier-Fun organizuje Laser Tag m. in. na terenie Koszalina, jak również na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Laser Tag przypomina w zasadzie grę komputerową. Jednak jest to zabawa dużo lepsza, gdyż odbywa się na żywo. Każdy facet potrzebuje od czasu do czasu rozładować buzujący testosteron. Laser Tag to idealny sposób na to.

A kumpel będzie wprost zachwycony takim prezentem.